Історія

 Історія створення ГО «Міжнародний клуб ділових людей» (МКДЛ) 


У 2011-м, а саме у травні, відбулася знакова подія – перше засідання «Business.People.Ukraine», клубу, який згодом об'єднав найбільш активних людей бізнесового напрямку різних галузей (підприємці, менеджмент). 

Починалося усе зі швидких бізнес-знайомств (як варіації speed-dating), далі формат зустрічей значно поширився: тренінги, круглі столи, інтелектуальні ігри. Однією з таких ігор була «Мафія», яку тоді активно популярізував Юрій Андросюк.  


Невдовзі засновники цього клубу Віта Кравчук  і Дмитро Ткаченко  разом з Юрієм Андросюком узгодили партнерство, і заходи «Business.People» стали більш масштабними та статусними. Деякі з них відвідувало до 500 учасників.

У 2016-му було зареєстровано ГО «Міжнародний клуб ділових людей» (МКДЛ) на чолі з Юрієм Андросюком. Клуб продовжував ідею бізнес-паті, проте за рахунок об’єднання вийшов на значно вищий рівень. На його засіданнях з’явилися презентації бізнес-проектів у формі пітчингу (3-5 хв.).  

З’явився також ряд нових цікавих форматів, які показали свою успішність у подальші роки. Географія клубу значно поширилася. Київ, Харків, Дніпро, Одеса...


Щодо активності. За весь час існування клубу було проведено понад 400 засідань у розважально-діловому форматі. 

З появою всесвітнього негаразда «COVID-19» робота клубу перейшла в онлайн. 

А з початком повномасштабної війни у 2022-му МКДЛ переорієнтувався на гуманітарні програми. Так народилася волонтерська мережа «Save Ukraine», яку очолив Юрій Андросюк. Вона працює згідно міжнародних стандартів. Дмитро Ткаченко просуває напрямок штучного інтелекту (ШІ).


Сьогодні «Міжнародний клуб ділових людей» працює у двох – онлайн та офлайн – форматах. І, як завжди, збирає під своїм крилом цікавих, енергійних і креативних людей. На заходи залучаються експерти найвищого рівня, профільні інституції.

Тож побажаємо керівнику клубу та його партнерам нових ідей й наснаги.

Популярные сообщения