вівторок, 25 березня 2014 р.

07-13.04 | Безкоштовна онлайн конференція про інтернет-бізнес в Україні

e-commerce, соцмедіа, блогосфера, маркетинг, фріланс, SEO та інще…

             http://openmind.com.ua/ebiz

IT - єдина індустрія в Україні, що насправді розвивається.
Не секрет, що більшість людей у нашій країні мають бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї галузі. І мова не йде лише про гроші. 

Робота та надання послуг дистанційно дає можливість розвиватися у професійному плані і заробляти на хліб, незалежно від місця свого перебування.

Але ось найкраща новина: в інтернеті є місце для всіх: маркетологів, програмістів, дизайнерів, менеджерів, асистентів, журналістів, філологів і решти людей з яскравими ідеями і бажанням себе реалізувати.
Мета e-Biz - показати можливості в інтернеті абсолютно для кожного...
Деталі онлайн конференцї e-biz
Формат? 
Для участі не треба нікуди їхати. Місцем зустрічей будуть онлайн-кімнати, а доповіді проводитимуться у форматі вебінарів. Тож Вам потрібен лише доступ до інтернету.                   
Коли?
7-13 квітня. Прямі інтерактивні онлайн включення відбуватимуться з 20 до 22 год.
Для кого?
Всі презентації і доповіді будуть корисними як початківцям або тим, хто лише шукає способів заробітку в мережі, так і особам чи організаціям, котрі вже мають основний вид діяльності, але бажають покращити його за допомогою численних інструментів, доступних в інтернеті.
Скільки це коштуватиме?
Зазвичай участь у подібних подіях вживу вартує кілька сотень або тисяч гривень. Тим не менше, завдяки низькій собівартості організації (ніякої оренди, печива, водички, витрат на транспорт etc.) участь у e-biz абсолютно безкоштовна :-)
Не виходить взяти участь у конференції онлайн?
Не біда! Кожен зареєстрований учасник гарантовано отримає записи і додаткові матеріали всіх виступів.

ВідеоЗареєструватися - http://openmind.com.ua/ebiz

Популярные сообщения