середа, 17 квітня 2024 р.

10 квітня 2024 року

10 квітня 2024 року, керівник Громадської Організації (ГО) "Міжнародний клуб ділових людей" Юрій Євгенович Андросюк та адміністративний директор Артем Валентинович Дедков взяли участь у важливій події - презентації проєкту у партнера. Захід відбувся у Відкритому просторі, що створений на базі Комунального Некомерційного Підприємства "Центр комунікації" у Києві, відомому як VCENTRI HUB. 

Презентація, організована ГО "Ліга розвитку науки", привернула увагу представників громадських організацій та сприяла обміну досвідом та ідеями. Керівник ГО "Ліга розвитку науки" Віктор Тиркало розповів про майбутні плани проведення регулярних заходів як у онлайн, так і у офлайн форматах для всіх зацікавлених учасників громадських організацій. 

Особливу увагу, привернула ідея створення спеціалізованої CRM-системи, спрямованої на вирішення потреб громадських організацій та донорів. Це може стати важливим інструментом для полегшення координації та ефективного управління проєктами цих організацій. 

Участь керівника ГО Юрія Євгеновича Андросюка у заході була активною та плідною. Він ділився своїм багаторічним досвідом у реалізації проєктів та надавав цінні поради, які були прийняті з вдячністю та розумінням.

Планується, що інші грантрайтери ГО також будуть активно брати участь у майбутніх заходах подібного формату. Це створить унікальну можливість для обміну досвідом та знаннями, а також сприятиме побудові плідних партнерств у громадському секторі. Запрошуємо інших громадських активістів приєднатися до цього заходу та взяти участь у спільних ініціативах для досягнення спільних цілей.
Популярные сообщения